Podsumowanie roku

dnia

Jak wszyscy wiemy już w tę niedzielę jest zakończenie XII roku szkolnego w Szkole Magii i Czarodziejstwa Winsford. Dla mnie był to pierwszy rok w tej szkole i był on pełen wrażeń i zabaw. W tym artykule postaram się podsumować cały ten rok szkolny,z mojego punktu widzenia.

Już od jego początku na stronie pojawiła się pierwsza zabawa,na której można było zdobyć bardzo dużo punktów dla swojego domu.Nosi ona nazwę „Express Winsford”. Polega ona na tym, że w całym naszym zamku ukryte są bilety. Jest ona bardzo ciekawa i umila czas. Następną zabawą i jednocześnie ważnym wydarzeniem była „Noc Duchów”. Uczniowie,aby zdobyć punkty (co jest najważniejsze), przygotowali i samodzielnie zaprojektowali swoje kostiumy. Było na niej mnóstwo okazji do zdobycia punktów oraz galeonów. Także, na niej zostali ogłoszeni prefekci poszczególnych domów oraz prefekci naczelni. I zaczęły się prawdziwe lekcje takie na miarę Hogwartu. To na nich bardzo dużo się dowiedziałem o ŚM. Nauczyłem się na przykład warzyć eliksir, jak poprawnie rzucać zaklęcia oraz wróżyć z kryształowej kuli i wiele innych rzeczy. Następną zabawą jaką pamiętam są Łajnobomby. Nie ukrywam, że przez nie miałem dużo stresu i nie mogłem poruszać się swobodnie po Wielkiej Sali. Bałem się, że czymś dostane, bo nie będę umiał się obronić. Najwięcej łajnobomb rzucał Chaz Riley (bo jest sadystą). Jednak, trochę polubiłem tą zabawę, bo zdobyłem dużo galców <galec>. Kolejnym wydarzeniem, które jest warte zapamiętania było Łapanie Amora, jak warto wspomnieć odwiedził nas z okazji Walentynek. Mimo że był Amorem był strasznie niemiły i wredny dla wszystkich. Jednak jego pytania były bardzo proste (widać po jego poziomie inteligencji). Pojawiły się także podróbki Amorka, np.Amorak, Aromek. Trollowali oni większość uczniów, lecz tylko przez jeden dzień. Większość zabaw pominę, bo albo ich nie pamiętam, albo nie są warte zapamiętania. I w końcu przyszedł czas egzaminów. Cały ten tydzień, uczniowie próbowali zapamiętać jak najwięcej wydarzeń i wiele innych rzeczy. Wyniki egzaminów pojawiły się zaskakująco szybko i to mnie bardzo zdziwiło. To już koniec mojego podsumowania tego cudownego roku szkolnego. Myślę, że w następnym roku będzie podobnie. I jeszcze na koniec dodam, że bardzo ciekawi mnie, który dom w tym roku wygra Puchar Domów…

Jerome Chochoły

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. Antoni pisze:

    Poszedłbym w jakość, a nie ilość. Chociaż jest walka o punkty dla domu, to można byłoby się bardziej postarać, bo sporo tutaj błędów i pewnie kolejne arty wlecą hurtowo, a to się czasami ciężko czyta.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s