Gwiazdy Winsford

dnia

Nauczyciele w szkole to nieodłączny element jej funkcjonowania. Czemu by ich tu nie porównać do wielkich gwiazd estrady takich np. jak Selena Gomez. Dziś postaram się jak najlepiej pokazać, że profesorowie naszej szkoły jak najbardziej mogą być porównywani do wielu sław. Przed przeczytaniem tej pracy uprzedzam proszę się nie obrażać bo to tylko mój punkt widzenia, więc  proszę nie brać tego do siebie. Z góry dziękuję!

Pierwszy do odstrzału idzie oczywiście nasz król strzelców polskiej reprezentacji. Godnie zapracował na swoją pozycje. Mowa tu jest o samym… Pewnie wiecie o kogo mi chodzi, nie kto inny jak Robert Lewandowski! Jednak najbardziej was zdziwi kto do niego pasuje, a jest to  nie kto inny jak wspaniałomyślny i rewelacyjny nauczyciel, człowiek, którego nie może zabraknąć w naszej szkole i nie, to nie jest Chwast. Mowa o naszym dyrektorze, Renym Boursierze. Oboje mają wspaniały refleks jak i potencjał co nie raz zostało nam udowodnione. Wiem, że niektórym ciężko w to uwierzyć, no ale przyznajcie… Kto pracuje ciężej niż oni?

Kolejną nauczycielką jest ukochana opiekunka domu Salazara Slytherina, czyli lubiana i kochana – Ellen Winslow. No cóż…  Jej energia włożona w pracę mimo tak młodego wieku (mamy tyle samo, Jenny dancer) jest niesamowita i warta docenienia! Zastanawiacie się pewnie któż to do niej pasuje w moim prywatnym rankingu? Jest to nikt inny jak Jerzy Owsiak, obie te osoby cechuje wielkie serce i chęć niesienia pomocy innym.

Z tym profesorem miałam nie lada problem i nie wiedziałam, którą gwiazdę mógłby odzwierciedlać. Na samym początku chciałam porównać go do Cypisa, jednakże po chwili namysłu stwierdziłam, że nie jest na tyle niekulturalny aby tak go pokarać. Idealną osobą dla niego w moim odczuciu jest mój ulubiony piosenkarz – Shawn Mendes. Osoba, która ma talent do śpiewu, a któż to z naszej kadry do niego pasuje? Odpowiedź nasuwa się sama i jest to niejaki Chaz Riley – profesor Eliksirów. Oboje mają wspaniałe głosy (Chwast liczy na to że to prawda), więc trochę smutno by było ich nie upodobnić.

Kolejnym naszym bohaterem jest nie kto inny jak… Laura Smith! Inaczej znana jako Szynka. Każdy zna ją ze wspaniałego humoru, ale także z tego że dąży do celu. No humor to ona ma, tak samo jak pewien Youtuber. Mowa tu o Stuu. Idealny uśmiech i figura, to jest to co ich łączy <oh> Oby im się wiodło w dalszym życiu.
Nauczycielka od Latania na Miotle to Lilith Findabair. Cóż za niezwykła energię ona posiada. Jest wysportowana i kochana jednocześnie. Jej drugie imię to Ryzyko! Sam Justin Bieber może jej pozazdrościć! Jeśli już o nim mowa to nasza nauczycielka pasuje to piosenkarza. Pozytywna aura jak i nie przejmowanie się co mówią inni. Jak ja bym chciała być nią.
V z BTS może mało kto kojarzy ale jest piosenkarzem w KPOP. Zabawna osoba z poczuciem humoru. Otóż mam zaszczyt  powiedzieć że pasuje do niego Adriana Loera! Dzięki niej jak i pozytywnej energii jak że duchowi walki Puchoni walczą i aktualnie zajmują pierwsze miejsce. Oby tak dalej!
Kolejnym wspaniałą gwiazda jest jest sam polityk. Prezydent Polski, Andrzej Duda!  Nie ma to jak wypełnianie obowiązki jako reprezentant naszej małej ojczyzny. Nauczycielka od numerków, Lae Gaillard  pasuje idealnie. Przeznaczenie zbliża się wielkimi krokami!
Sharon Riddle, nauczycielka u której nie wolno chyba odpaść bo dla nas źle. Już sama udowodniła, że zna wiele ważnych i pomocnych zaklęć. Pasuje do niej  Donald Trump. Drugi prezydent w tym o to artykule. Raczej nie warto u nich podpaść <misio>.
I wisienka na torcie to nasza ukochana nauczycielka. Opiekunka Gryffindoru, Olivia Malfy! Zawsze daje nam wróżby które się sprawdzają, więc może wie już, który dom wygra <hehe>. Nie jaki Wróżbita Maciej będzie pasował. I przyznam się!! Do ciebie było bardzo trudno znaleźć gwaizdkę<xd>
Jenny Fire

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s