Wydarzenia: Szkolne Igrzyska Magiczne 3.0

dnia

Już niedługo w naszej szkole odbędą się SIMy, tj. Szkolne Igrzyska Magiczne. Niektórzy jednak wolą używać rozwinięcia Strudzeni i (z)Mordowani. Mimo tego zabawy odbywające się między latami szkolnymi wszystkim się dobrze kojarzą.

W dzisiejszym artykule opowiemy wam nieco o “pracowitych wakacjach”.

Podczas SIMów nie ma zwyczajnych, pełnych rutyny domów. O nie! To właśnie tam macie okazję wcielić się w jednego z żołnierzy Kulek, Cyklopów, Szynkanów lub Renyferów! Każdy z zespołów nadzorowany jest przez jednego z Dyrektorów.

Z Kulkami nikt nie leci w kulki. Są drużyną, z którą trzeba się liczyć. Nadzorowani przez Adrianę Loere, sadzą diabelskie sidła na drodze do sukcesu innych drużyn! Są nieprzewidywalni i zgrani! Potrafią wyglądać jak fruwokwiat, podczas gdy skrywają w sobie bijące wierzby!

Cyklopy. Żadnemu z nich nie da się zmydlić oczu! To znaczy oka… Mają obmyślaną strategię na każdą okoliczność! Ich przewodniczka, Amaretta Tinney wyszukuje ich przyszłości w gwiazdach!

Szynkanie to grupa pod przewodnictwem Laury Smith potrafią nie tylko za pomocą czarów zamienić każdą trudność w sukces. Jak powiedziała pewna mądra osoba: “Jakie życie taki rap. Jaka świnia taki schab.”. Szynkanie zdecydowanie nie dadzą się zjeść! I nie dlatego, że powstali ze złych “świnek”. Oni po prostu zostawiają konkurencję w tyle!

Renyfery są, jak przystało na podobne stworzenia, bardzo pomocną grupą! Ich Rudolf, tj. Reny Boursier charakteryzuje się czerwonym nosem! Ale spokojnie. To nie wstyd, nie zażenowanie! Renyfery po prostu mogą nieco ochłonąć, gdy pozostawią inne drużyny daleko za sobą.

Pamiętajcie więc, że niezależnie od tego, do jakiego teamu traficie, najważniejsza jest dobra zabawa! Walczcie o puchar, wkręćcie się w wir zdrowej rywalizacji i aktywnie uczestniczcie w życiu naszej szkoły.

Na dzisiaj to tyle, dzięki za wytrwanie do końca! Suzanne Lupinus.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s