Okiem nowicjusza #14

Cześć!
Nazywam się Shen Clouds lub po prostu Shen. Jestem w SMiC “Winsford” od zaledwie dwóch tygodni i jako świeżak chciałbym się z wami podzielić swoimi odczuciami co do szkoły.

Jest to moja pierwsza szkoła magii, poleciła mi ją niejaka Lucy Lovegood, która również jest uczennicą SMiC Winsford i razem należymy do domu Godryka Gryffindora.
Z początku nie wiedziałem co mam do końca robić, gdy zapytałem Lucy, ta odparła żebym po prostu pisał i tyle ją tamtego dnia widziałem. Już w sumie po kilku minutach pisania na chacie, poznałem kilka osób, które pomogły mi się zaaklimatyzować w ŚM. Pierwszego dnia miałem lekcje z Latania na Miotle. Sposób gry w Quidditcha mnie zafascynował i starałem się poznać system działania tej gry. Najbardziej zdziwiło mnie to jak łatwo można zdać rok, uzbieranie 50 Galeonów i napisanie minimum jednego egzaminu, to nic trudnego.

Zagłębiając się dalej poznawałem coraz bardziej tę szkołę i najbardziej ciekawym dla mnie, były sposoby jak tutaj wszystko jest rozbudowane i ciekawiło mnie wiele rzeczy. Możliwości jakie daje ta szkoła są niesamowite, można m.in. Pojedynkować się z innymi, być mentorem, uczestniczyć w konkursach, jak i w grach czy zabawach. Nie wiem jak jest w innych szkołach, ponieważ jestem tylko w Winsford i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Ciekawym jest też to, że jest tu TYLKO jedna klasa, jeden rok, każdy jest równy. Nawet nauczyciele z którymi nie mówimy sobie na “Pan czy Pani” tylko na “Ty”. Jeżeli chodzi wam o poczucie klimatu Harry’ego Pottera i przeżycie czegoś fajnego, Winsford stoi otworem dla takich. Każdy z nas po przeczytaniu/obejrzeniu sagi Harry’ego Pottera, czeka na swój list z przyjęciem do Hogwartu. Winsford to nasz list do szkoły magii.

Tutaj czuje się, jak w drugim domu. Podsumowując, Winsford to coś fajnego w czym idzie zakochać się od momentu wejścia pierwszy raz na chat. Jest tutaj wiele ludzi których warto poznać i się zaprzyjaźnić. Pozdrawiam osoby które siedzą po 22, Jo, Chaza, Dom Gryfonów jak i całą resztę.

“Niech moc będzie z wami”. – Shen Clouds

Reklamy

3 Komentarze Dodaj własny

 1. Joanne pisze:

  Ja również pozdrawiam, panie Clouds!

  Polubienie

 2. Camille pisze:

  To prawda ☺. Przed wakacjami zapisałam się do Winsford, a już w pierwszym dniu poznałam kilka fajnych i ciepłych osób, coraz częściej myślę, że Winsford jest rzeczywistością w którą zawsze można uciec gdy źle (jak poetycko xD)

  Pozdrawiam Shena i wszystkich nowszych uczniów!

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Lucyś Lovegood pisze:

  Huehue

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s