Podsumowanie tygodnia : 20 – 26 listopada

dnia

Hej, hej, czołem i rosołem!

Z lekkim opóźnieniem, ale tylko i wyłącznie spowodowanym sprawami osobistymi, wracamy do gry!

Dziś przyszła kolej na podsumowanie zeszłego tygodnia, który oczywiście był pełen wrażeń. W Winsford zawsze się coś dzieje, nie ma ani chwili spokoju! No, ale co się działo w tamtym tygodniu? Sami się przekonajcie!

Jak się okazało te ostatnie 7 dni były tygodniem gwiazd! Dosłownie. Prefekci naczelni zaangażowani w pełnienie ważnych ról postanowili zorganizować kilkudniową serię konkursów na stronie. Oczywiście, wiele osób wzięło w niej udział, jak się okazuje z efektem zdobycia pokaźnej sumy punktów.

Olimpiada z Historii Magii, która miała odbyć się w poprzedni piątek niestety została przełożona na ten 24 listopada. Gratyfikacje za konkretne miejsca znajdziecie tutaj, wszak już teraz możemy pogratulować 3 głównym osobom na podium – dla Matthewa Andersa Foxa, Nicolle Word i Amaretty Tinney!

Jeśli chodzi o mecze, to niestety, bądź stety starcie między drużyną Gryffindora, a drużyną Ravenclawu skończyło się walkoverem, przez co Gryfoni wygrali przewagą 150:0. Mamy nadzieję, że kolejne mecze nie będą musiały się tak kończyć!

Nauczyciele już w tym tygodniu zaczęli poważnie podchodzić do sprawy podsumowania całorocznej aktywności uczniów na zajęciach. Zalecamy śledzić stronę w poszukiwaniu gratyfikacji za obecność na licznych lekcjach i dzienniki w pogoni za dobrymi ocenami.

Dział informacyjny możemy zamknąć otwarciem naszej części z cytatami.

19.png

Każdy mógł zauważyć w tym roku pewne zmiany w Winsford, jedni powiedzą, że gimbaza, drudzy, że po prostu zmieniamy się na lepsze. Czasem wychodzi na jedno i drugie, ale jak tu nie kochać Winsford takim, jakim jest? Zawsze chętny do pomocy i wsparcia, innymi słowy – szkoła idealna.

20

Dokładnie. Idealna.

21.png

Winsford zaczyna się nawet rozprzestrzeniać na zachód. Kto ma ochotę w klimacie swastyk i czerwieni pouczyć się trochę w szkole czarodziejów zapraszamy na nasz niemiecki wydział!

23

A wracając… No cóż. Z racji tej, że Winsford to idealna szkoła dyrekcja zawsze dba o pozytywne nastawienie nauczycieli do życia. Jak widać, ich metody są niezawodne. Nauczyciele są pewno wdzięczni dyrekcji za tyle wysiłku.

25.png

Czy wspominaliśmy coś o wdzięczności? Hm? Oj, chyba coś nam się pomieszało… No, nieważne!

22

Taki mały przerywnik normalności w naszej szkole.

27

My grabimy sobie?! A gdzie tam! Jedyne co robimy, to zamiatamy.

28

Ślizgoni najwyraźniej jedyne, co robią, to grają w rozbieranego pokera. A puchoni bez przeszkód się z nimi integrują. Bardzo dobrze, najważniejsza jest praca zespołowa!

24

Chociaż chyba nie o taką pracę zespołową nam chodziło.

26.png

Natomiast wiemy, że wszyscy jak widać chcą chodzić na Eliksiry u profesor Bacchic. Szkoda tylko, że kończy się na chęciach. Ale zawsze coś, prawda?

30.png

Jednak mówiąc „coś” nie mieliśmy na myśli bąków Perkinsa. No cóż, czasem tak bywa.

Na dziś to koniec, ale spodziewajcie się już ostatniego podsumowania tygodnia za kilka dni! Do zobaczenia i niech moc będzie z Wami!

~Joanne Bacchic & Varin Firefang

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s