Winsf pod przykrywką #3.7

dnia

Cześć i czołem!

To już ostatnie ploteczki w tym roku szkolnym. Wiemy, że jest Wam smutno, nam również. W związku z tym mamy dla Was bonusik i będzie trochę więcej ploteczek niż zwykle!

Uwaga! Jeśli masz tak zwanego kija w tylnej części ciała, prosimy, żebyś go wyjął i czytał to z dystansem. Z góry dziękujemy!

Harem w Winsf.stary-złoty-pieniądze-monety-wektory-eps_csp44044841

Chaz Riley, nasz nauczyciel zielarstwa miał w naszej szkole harem! Krążą plotki, że Varin sprzedał swoją byłą żonę i służyła ona później w tej instytucji… Ciekawe w jaki sposób. :v

Pedofilia?

Nikt nie wie o co chodzi, ale domyślamy się, że nasz ukochany dyrektor ma inne zainteresowania niż HM i granie w lola… Pewnie dlatego lubi towarzystwo młodszych chłopców i dziewczynek! :<

[17:42:49] Reny: jak raj dla pedofili

Zaskoczenie.

Jakiś czas temu dyr. Boursier poszukiwał prof. Crowford, gdy została mu zaproponowana pomoc w formie napisanie do Kim, odmówił. Uznał, że woli wziąć ją z zaskoczenia. To trochę niepokojące… Mamy nadzieję, że pani profesor bardzo nie ucierpiała!

Sadyzm.

pasted image 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że prof. Riley ma dziwnie popędy względem uczniów. Ostatnio przed Andrzejkami wpadł na “cudowną”, jego zdaniem, zabawę z okazji tego święta. Miało to być lanie woskiem! Pomyślicie, co w tym dziwnego? Przecież lanie woskiem podczas Andrzejek jest dosyć popularną zabawą. Teraz pytanie do Was. A czy uwzględniała ona lanie tego wosku po pupach uczniów? Wydaje nam się, że nie…

Zdrajca na horyzoncie!

Już od jakiegoś czasu Rafael zaczął przejawiać skłonności mówienia w Wielkiej Sali rzeczy, które nie powinny się tam pojawić. Ostatnio wydał przed Matką Smoków, May Momente, że Ann Wilcza Róża dostała Trolla ze smoków! Mamy nadzieję, że dziewczyna dobrze zniosła gniew May… A do Rafa mamy małą przestrogę: Czasami lepiej trzymać język za zębami. <fiufiu>

ZNOWU HOMOBLOG?

pasted image 0 (1)

Nie tylko Rafael ma problem z utrzymaniem pewnych rzeczy dla siebie. Z tym samym problemem boryka się Perkins del Alpaka, który zamiast na priv Ann Riddley napisał w Wielkiej Sali. Czego się wtedy dowiedzieliśmy? Otóż Perkins i Ann planują reaktywację słynnego homobloga! Jak widać, blog przestanie już być taki anonimowy… Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Raf ukrywał grzybicę stóp przez miesiąc! Jeśli ktoś pożyczał skarpetki lub buty od Rafa, niech sprawdzi stan swoich stóp!

Zaniedbanie.

Dyr. Tinney otwarcie przyznała, że nie ogarnia, co się dzieje w Winsford! Może nie znamy się jakoś specjalnie na dyrektorowaniu, ale to chyba dobrze nie świadczy o naszej dyrekcji… Zwłaszcza że dyr. Loera wcale nie jest lepsza! Ostatnio w Wielkiej Sali zapytała się, kiedy zaczął się obecny rok szkolny. Chyba czas iść do lekarza i brać jakieś lekarstwa na pamięć…

Macanki!

Prof. Riley zarzucił Reny’emu, że ten obmacywał dyrektorkę Baczips. Dyrektor się tego wyparł, jednakże nie ukrywał, że ma na to ochotę! Wręcz przyznał otwarcie, że jeszcze tego dokona! Pani dyrektor, proszę pilnować tego rodzynka!

Ship.

Rafael zdradził swój plan B w przypadku śmierci jego żony, Oli Cooper. Otóż… ożeni się on z Przeszkadzajką! Na razie szczęścia życzyć nie możemy, bo Koniara żyje, jeszcze. Jednakże, mamy nadzieję, że nikomu te małżeństwo nie będzie przeszkadzać! W końcu to dosyć nietypowe połączenie – zdradzacz i przeszkadzajka.

Wykształcenie naszych profesorów.

Większość z nas nie wie, z jakiej racji nasi profesorowie uczą w Winsford, oraz jakie mają wykształcenie. Otóż nasza ukochana prof. od zaklęć – Raven Black ukończyła jakąśtam szkołę w klasie specjalnej! Nie wiemy, czy to dobrze, ale i tak gratulujemy!

Astronomia jest wśród nas.

z17831649V,Wojewodzki-Sad-Administracyjny-uchylil-wlasnie-sty

W Wielkiej Sali pojawiają się różne tematy. Ostatnio zauważyliśmy spekulacje na temat czarnej dziury i Perkinsa. Czarną dziurę to może on ma w… Gdzieś. Ale! Siła grawitacji miałaby sprawić, że nasz pulchniutki Perkinsek stałby się… makaronem! Jak to słusznie zauważyła prof. Charlie L. – nikt nie chciałby jeść takiego makaronu. :’)

To byłoby na tyle…

Dziękujemy, że byliście z nami co tydzień. Widzimy się w następnym roku szkolnym. Powodzenia na egzaminach!

Wasze plotkary,

~Juliś i Ellencia ❤

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s