Winsford pod przykrywką #4.4

dnia

Siemandero!

Witamy w kolejnej porcji ploteczek. Wiemy, że nie mogliście się doczekać. Rozsiądźcie się i czytajcie, co się dzieje w naszym Winsford!

Uwaga! Jeśli masz tak zwanego kija w tylnej części ciała, proszę, żebyś go wyjął i czytał to z dystansem. Z góry dziękuję!

 

wEzgy_s-200x150

Jedzenie ponad wszystko!

Przydarzyło się coś niezwykłego. Myślimy, że każdy zna TE słynne małżeństwo – May i Shado. Jak się okazuje, są dosyć zgrani, co potwierdza ostatnia sytuacja. Otóż Shado swoim nickiem uświadomił swojej małżonce, że nic nie jadła! Oczywiście, mężczyzna się wzruszył tym, że wiąże z nim tak ważną czynność w życiu. May uznała, że jedzenie > wszystko. Wydaje się to dosyć urocze, ale po głębszym zastanowieniu, przerażające! Bo jeśli nick Shado kojarzy się z jedzeniem, to może kiedyś chcieć go zjeść! Panie Ackerly, proszę uważać na żonę! Szczególnie jeśli sypie sól na pańską głową.

giphy (1).gif

Uwaga! Kupa!

Skupienie to dosyć zgubna czynność. Niby ważna przy rzuceniu zaklęć czy teleportacji, ale może doprowadzić do niezręcznej sytuacji. Zapytacie, jakiej? Otóż, kupy w spodniach! Pamięta o tym uczennica Hanna i podczas skupiania uważa cały czas, żeby nie doprowadzić do katastrofy. Gratulujemy!

 

tenor (1)Niewyżyta uczennica…

Niewyżytych uczennic u nas jest co niemiara, co rusz, jakaś ukazuje swoje skłonność w Wielkiej Sali. Ostatnio Elle Ohne zaczęła śpiewać popularną piosenkę z Krainy Lodu “Mam tę moc”, jednakże nie było jej dane dokończyć. Gdy skończyła pierwszy wers refrenu, Camille wtrąciła swój własny: “Będę kochać (słowo zamienione na bardziej cenzuralne) całą noccc!!” No cóż możemy powiedzieć, radzimy znaleźć chłopaka, może się przydać. Ewentualnie coś innego, if you know what I mean.

Wścieklizna13382d434a5aa9d1615e3e82c06e84c8

Wybryków Camille jeszcze nie koniec. Tym razem ugryzła, ale nikogo z społeczności, na szczęście, a swojego psa! Mamy nadzieję, że pies był szczepiony, bo jeszcze się zarazi wścieklizną od swojej pani. Szczerze współczujemy, psiaku!

Nowy Układ SłonecznyHTTPS9tZWRpYS50ZW5vci5jby9pbWFnZXMvZDNkNGY5MzFhOTk2MWNiZmRlZjRjMGFmOTc4OWExYjAvdGVub3IuZ2lm

Każdy wie, że Ella Ohne jest, ponoć, ponad przeciętną uczennicą. Raczej rzadko “chwali” się swoją “wiedzą” w Wielkiej Sali, lecz ostatnio postanowiła zrobić wyjątek. Przedstawiła ona początek swojego układu słonecznego: Merkury, Wenus, Ziemniak, Mars. Tak, pobiła nawet płaskoziemców! Według Puchonki nasza planeta jest, eee, ziemniakiem. Jak kto lubi!

f5374763b77d14215803990fbbe423e5Dobry kotlet nie jest zły!

Ah, te kotlety. Kto by ich nie lubił, no tak, Juliet [zerka na siostrę]. Z moją siostrzyczką na pewno się nie zgodzi Annabeth Wolfrose! Ta to chyba lubi kotlety, choć nie tak bardzo jak ja, hihihi, tak bardzo, że przyszła na boisko z kotletem… w zębach! Poświęcenia gratuluję, gdy Juliet się krzywi. ~Ellencia :*

I to była ostatnia ploteczka w tym artykule, zapraszamy do czytania wcześniejszych oraz następnych. Pamiętajcie, że możecie cały czas wysyłać ploteczki do Szczurka!

Szczurek ❤

Siostry plotkary,

Juliś i Ellencia :*

 

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. Samuraj pisze:

    Tak 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s