Winsf pod przykrywką #5.2

dnia

Drogie gołąbeczki,

Czas na ploteczki!

Trochę daawno nas nie było, ale wracamy i mamy nadzieję, że pozostaniemy na dłużej. Liczymy na to, że stęskniliście się za nami! Siostry plotkary bacznie Was obserwowały, więc możecie się już bać.

Uwaga! Jeśli masz tak zwanego kija w tylnej części ciała, prosimy, żebyś go wyjął i czytał to z dystansem. Z góry dziękujemy!

oie_4174912HU8xvQE1Idole Winsford?

Każdy za idola ma kogo innego. Jedni Justina Bimbera, drudzy Nicki Mintaj, inni Andrzeja Dudę. Taką osobę stawiamy często za wzór do naśladowania i chcemy wiedzieć o każdym jej następnym kroku. No chyba że to nieżyjąca osoba, wtedy po prostu poznajemy całą jej biografię, aby wiedzieć, w jaki sposób osiągnęła swój cel. Niewątpliwe, że niektóre wybory idoli są dosyć, hmm, nietypowe. Przykładowo, niektórzy uczniowie Winsford ubóstwiają Adolfa Hitlera! “Hitler naszym słońcem” – takie rzeczy można usłyszeć w Wielkiej Sali. Radziłybyśmy baczniej się przyglądać Ash i Mary Pinkman.

Satanistka wśród dyrekcji?oie_4175450KCsbTXZx

Jakiś czas mogliśmy być świadkiem sytuacji, gdzie dyrektor Cooper narysowała odwrócony krzyż na czole prof. Sloth, przyczyniając się do zapłony Laury. Czyżby nasza dyrektorka była satanistką? Chyba jednak nie jest taka hipermiła, jak ostatnio uznała. Bo czy można uznać za miły gest przyczynienia się do zapłony swojego pracownika? Uważamy, że selekcją naturalną nie można tego nazwać… Chyba czas lepiej się kryć, pani dyrektor.

oie_418335SCN0CtWI

Bieda w trawie piszczy.

Ostatnio dyrektor Loera uznała, że Hufflepuff jest biedny. Nie bardzo wiemy, z czym mają problem. Jeśli taki duży jest problem z galeonami u nich, to przecież wystarczy sprzedać trochę ziemniaków na targu! Przecież wszyscy wiemy, że hodują ziemniaki w dormitorium. Trochę ekonomicznego myślenia i można ruszyć do przodu!

Plemniki postrachem dyrekcji.

Dowiedzieliśmy się, że dyrekcja dostaje palpitacji serca na widok. Podobno to z powodu częstych trolli pojawiających się na zajęciach, którzy spamują nieładnymi emotkami, a nie dlatego, że dyrekcja jest złożona z samych kobiet… Może i tak, każdy to raczej rozumie. Myślimy jednak, że to drugie również się do tego przyczynia.

Niebezpieczny kubek!!!

oie_418641oRhbUzX4Doszły nas słuchy, że w szkole grasuje niebezpieczny kubek… podobno gryzie herbatę. Uważajcie, do czego wlewacie swoje herbaty! Nie chcemy kolejnych strat na tej wojnie herbacianej. Mamy nadzieję, że dyrekcja pojmie tego chuligana. Jesteśmy ciekawe, czy stworzenie takiego kubka jest zgodne z prawem. Może prof. Poole wypowie się w tym temacie. Czekamy na pani komentarz!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy i tak teraz kończą się nasze ploteczki. Wyczekujcie kolejnych za tydzień. Loffki i kisski.

Siostry plotkary,

~Juliś i Ellencia ❤

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. polejowa pisze:

    Tworzenie takich kubków jest jak najbardziej LEGALNE. Obstawiam, że został zrobiony w celach rozrywkowych, bo w końcu nikogo nie zabija. Jeżeli byłyby osoby które doznały urazy, które wymagały hospitalizacji na okres min 2 dni w Skrzydle Szpitalnym mogą liczyć na odszkodowanie, a żartownisiowi może grozić narażenie osób trzecich na uszczerbek na zdrowiu/stworzenie zagrożenie dla zdrowia.
    Lecz jak tu widzę, gryzie jedynie herbatę, więc pod kątem prawnym nic nie grozi za tworzenie takich typu kubków.
    ~L. Poole

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s