Winsford pod przykrywką #5.4

dnia

Drogie cukiereczki!

Niedługo koniec roku szkolnego, ale to nic! My dla Was mamy nowe ploteczki!!!

Uwaga! Jeśli masz tak zwanego kija w tylnej części ciała, prosimy, żebyś go wyjął i czytał to z dystansem. Z góry dziękujemy!

A może wagary?

unnamed

Kto nie miał nigdy ochoty na wagary, niech pierwszy rzuci kamieniem. Jest wiele przedmiotów, które ktoś nie będzie chciał na nie chodzić. Tak to już jest. Ale żeby nauczyciel sam kazał wynosić się z jego zajęć? Tego mogliśmy być świadkami na kursie Perfekcyjnej Pani Domu! Czyżby prof. Sloth sama miała ochotę na wagary?

unnamed.gifWibrujący redaktorzy.

Każdy kto pracuje dla “Czarownicy” nie jest normalny, jednak nasza ukochana Ellenka to przebiła licznik nienormalności! Ostatnio pochwaliła się, że wibrują jej tylne części ciała. Nie wiem, jak to się stało, ale chyba nie chcę ZAGŁĘBIAĆ się w szczegóły. :v

Dzik jest dziki, dzik jest zły…

unnamed (1)

Podczas ostatnich zajęć z Magii Liczb wydarzyło się coś niespodziewanego… Pojawił się złoty znicz! Ale halo, co znicze robią poza boiskiem?! Jak słusznie zauważyła dyrektor Rythel, musiał to być dziki znicz. Strzeżcie się wrogowie Quidditcha!

Nowy język!

unnamed (2)

Myślę, że raczej każdy spotkał się w szkole z woźnymi, z tymi milszymi i tymi niekoniecznie miłymi. A co jeśli Wam powiem, że posiadają swój własny język? Słyszałyśmy, że można się go nauczyć na tajnych zajęciach Językoznawstwa… Przy okazji okazuje się, że woźni to magiczne stworzenia! Tyle lat skrywali się wśród szatni szkolnych… Ciekawe, czy zbierają jakieś tajne informacje?

Bezpłciowi ludzie!

unnamed (3)

Podczas wizyty w Hogsmeade, nasz ukochany nauczyciel – Czaz Rili nie wiedział jak zwrócić się do Ambrozjusza Flum! Po dłuższym zastanowieniu się wybrał wersję “Pani Flum”. Nasz przewodnik od razu poprawił Czaza. Być może Rili nie potrafi rozróżniać płci drugiego człowieka, albo po prostu tego nie chce?

Ping pong.

unnamed (4)

Niestabilny internet, wilczek, polfan, iceq, psychika, umysł, zdrowie… Takie wymówki można usłyszeć, gdy kogoś wyrzuci z sali… Jednak kilka razy jest jeszcze dopuszczalne. Ale gdy ktoś wychodzi ponad 20 razy z rzędu?! Tutaj musiała zaingerować jakaś inna siła wyższa. Albo po prostu ktoś grał w ping ponga. A zamiast piłeczki była to Anabeth Chase!

Redaktorzy do boju!

unnamed (5)

Wydawałoby się, że każdy członek społeczności Winsford lubi czytać naszą ukochaną gazetkę Czarownica. W końcu można tutaj znaleźć coś dla każdego. No niestety, mamy również wyjątek od tej reguły. Właśnie byłyśmy świadkami, gdzie dyr Cooper otwarcie mówi o gazetce, że to chłam i nie czyta tego! Chyba czas zorganizować bunt redaktorów…

Do leczenia nie używamy tylko zaklęć…

unnamed (6)

Przydają się również zaklęcia! Takie informacje mogliśmy uzyskać od prof. Sloth… Oczywiście chodziło o eliksiry. Alzheimer postępuje jak widać. To może być przestroga dla nas wszystkich! Tyle lat w ŚM-ie widocznie tak działa na ludzi.

Cudowna koza Aberfortha.

unnamed (7)

Gdy nasi śmiałkowie dzielnie przemierzali dzielnice Hogsmeade, trafili do Gospody pod Świńskim Łbem. Czystością nie grzeszyła, jednak humor wszystkich zgromadzonych poprawiła koza. Jak się okazało, Aldonka (bo tak wabi się zwierze) upodobała sobie naszego nauczyciela od Magizoologii. Prawdopodobnie wpłynęła ona na zmianę patronusa pana Firefang oraz na jego orientację… Życzymy szczęścia Aldonie i Varinowi! ♥

Sala samobójców.

unnamed (8)Wielka sala jest miejscem, gdzie można sobie porozmawiać z innymi ludźmi oraz powisieć… Wait. Co? Ale jak to powisieć? Normalnie! Nasza ukochana Raven Black zapoczątkowała nową tradycję. Wieszanie się pod sufitem! Na początku jest poziom łatwy, czyli wieszanie się za nogi. Jednak jeśli jesteście już na poziomie HARD, możecie powisieć za głowę! Ach te cudowne sporty ekstremalne! ♥

Chytrynie powracają?

Od zawsze w naszym winsfordzkim życiu były obecne różne formy chytryń.unnamed (10) Wiadomo, zbieranie galeonów działa różnie na ludzi. A może nie tylko galców? Bo coraz więcej osób chciałoby najwyższą średnią, aby zdobyć nagrodę rzeczową. Ostatnio pewni nauczyciele obmyślili nowy plan! Nie chodzić na kursy innych, ale żeby każdy wystawiał sobie W na koniec. Tym samym każdy nauczyciel miałby średnią 6.0 na koniec. Jestem ciekawa, czy dyrekcja kupiłaby dla wszystkich nagrody rzeczowe…

unnamed (9)

Potężna dawka ploteczek już za Wami! Mamy nadzieję, że nie przegrzało Wam mózgownic. Za wszelkie uszczerbku na zdrowiu nie ponosimy winy. Pamiętajcie, mamy bardzo dobrych prawników, więc radzimy z nami nie zadzierać! Loffki i kisski!

 

Siostry plotkary,

~Juliś i Ellencia ❤

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s