Recenzja #1

dnia

Recenzja Dyrekcji!

Ponieważ pierwszy rok panowania trzech nowych dyrektorek na stanowiskach dobiega końca wypadałoby to jakoś podsumować! Spokojnie nie zapomniałam tu również o Adrianie!

Wszystko co tu przeczytacie radzę czytać z dystansem!

Ola Cooper

Druga w historii szkoły dyrektorka wywodząca się z Gryffindoru, zaraz po Joanne “dobra rada”. Ola zaraz po otrzymaniu nowej funkcji założyła sobie mini stajnie w szkolnych lochach, podobno konie mają się dobrze ale nigdy nic nie wiadomo… Koniara, bo tak ją zwą po prostu uwielbia robić dyplomy i bardzo się do tego przykłada! W wolnym czasie obserwuje koniki polne z chorwacji i zbiera ich zdjęcia. Ostatnio chwaliła się nam na czacie trochę po północy, że jeden wleciał jej do pokoju i próbowała zgnieść go drzwiami ale jej nie wyszło.

Berenika Clearwater

Dyrektorka wywodząca się już z pustego Ravenclawu. (Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że krukoni kiedyś wrócą!) Berenika inaczej jako Berry, hoduje w szkolnych cieplarniach wiele odmian przepysznych jagód. Gdy zapana zmrok i każdy uczeń wygodnie śpi w swoim dormitorium dyrektorka wykrada się ze szkoły udaje się do cieplarni ze swoim koszyczkiem i podjada jagody z sadzonek. To może być powodem jej niedawnego skoku wagi… ale pamiętajcie każda kobieta jest piękna! Tylko żeby nie zrobiła się z czasem fioletowa.

Luitta Rythel

Kolejna Krukonka… coś dużo ich! Lui tuż przed rozpoczęciem roku wraz ze swoją kameleonową armią wygrała szkolne igrzyska magiczne. Chodzą plotki, że chce założyć egzotyczne zoo w którym znajdą się tylko i wyłącznie te zwierzęta! Luitta zanim otrzymała to stanowisko wygrała szkolny konkurs plastyczny “Słoneczniki” więc mamy bardzo utalentowaną dyrektorkę! Inne szkoły mogą zazdrościć!

Adriana Loera

Halo, halo! O Adi też nie możemy zapomnieć! Wieczna puchonka, lecz w Winsford zdała również kilka lat w Gryffindorze, może to czas na ziemniaczany schab…? Na pozór miła i pomocna, lecz niech was to nie zmyli ponieważ ma drugie oblicze! Wkurzona Adriana to najgorsza odmiana na świecie tego gatunku. Radzę zdobywać galeony bo nie będzie z wami dobrze! W tym roku szkolnym niczego nie uczyła ale dlaczego, to już odpowiedź zostawiam w waszych rękach!

Na dziś to już koniec, mam nadzieję, że wam się spodobało! Miłego dnia/wieczoru zależnie od tego kiedy to czytacie!

Buziaki,

~Lucy Lovegood.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s